Torty KatulienkaKurzy
Úvodná stránka » Kurzy » Kurz pečenia a zdobenia - Francúzske dezerty a dizajn torta
[ « späť ]

Kurz pečenia a zdobenia - Francúzske dezerty a dizajn torta

Najnovší trend v cukrárskom umení – francúzske dezerty, ktoré nielen luxusne vyzerajú ale aj božsky chutia. Každý/á účastník/čka si odnesie domov upečenú tortu, dezerty, recepty a certifikát Kurz je dvojdňový.

Program kurzu:

Upečieme si rózne druhy dezertov, krémy, mousse, ovocné náplne, 3 druhy zrkadlovej polevy, torty a dezerty naplníme, a vyzdobíme. Na druhý deň, sa naučíme základy temperovamia čokolády, vyrobíme luxusné čokoládové dekorácie, okrem zrkadlovej polevy sa naučíme aj zamatový velvet poťah, taktiež úžasný „spider“ efekt na zrkadlovej poleve. taktiež ovocný papier na výzdobu. Každý/á účastník/čka si upečie a vyzdobí vlastnú tortu, tú si celú zoberie domov, dezerty sa rozdelia. A prečo je unikátny ? Pretože sa na kurze naučíte nie len piecť, plniť, pripravovať a zdobiť tieto dizajnové dezerty, ale ako bonus sa naučíte pracovať s belgickou čokoládou, temperovať ju a vyrobiť tie najchutnejšie ozdoby na torty a dezerty, z ktorých budú všetci unesení.

Kurz je dvojdňový

V cene je zahrnuté:

  • ingrediencie
  • farby
  • recepty
  • zapožičanie cukrárskych pomôcok
  • prenájom miestnosti
  • občerstvenie (káva, čaj, nealko, sladké a slané pochutiny, ovocie)

So sebou si treba priniesť len dobrú náladu.

Cena 2 – dňového kurzu

359 €

Trvanie kurzu

9:00 – cca 19:00 hod.

Termín konania kurzu

* 01.-02.05.2021 Galanta

Počet miest na kurze:

Počet voľných miest 2

Kurzy prebiehajú v menších skupinách, za aktuálnych hygienických opatrení spojených s COVID19, ktoré reflektujú nariadenie vlády a hlavného hygienika SR. V prípade zhoršenia epidemiologickej situácii alebo neschopnosti sa kurzu zúčastniť (pre ochorenie, obmedzenie cestovania alebo iné dôvody spojené s COVID19)Vám ponúkneme náhradný termín kurzu.

V prípade záujmu o kurz je nutné uhradiť zálohu vo výške 100.-€ do 7-tich dní od rezervácie, zvyšok sa uhrádza na mieste. Cena kurzu je stanovená za 1 osobu, každá ďalšia sprevádzajúca osoba platí plnú sumu kurzu. Po vyplnení prihlášky Vám príde potvrdzovací mail spolu s údajmi k platbe.

Obchodné podmienky:

Obchodné podmienky v zmysle § 273 zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník: Záväzná rezervácia kurzu je platná až po pripísaní úhrady na vyššie uvedený účet. Storno rezervácie nie je možné, vstupenka na kurz je prenosná. Úhradou zálohy súhlasíte s obchodnými podmienkami.
Odoslaním prihlášky súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Výrobky vyrobené na kurze nie sú určené na konzumáciu!

Prihláška na kurz

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).

zápis: 24.04.2019 | aktualizácia: 18.04.2021 | počet zobrazení: 41819

Katarína Tokovicsová - Katulienka
počet prístupov od 29.11.2018: 183240
počet prístupov dnes: 587
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie