Kurz zdobenia tort a cupcakes - Krémové kvety

Kurz je zameraný na techniku zdobenia toriet ale aj cupcakes pomocou cukrárskych špičiek. Na kurze sa naučíte variť krém na maslové kvety, dostanete recept na krém, no predovšetkým budete trénovať zdobenie technikou krémových kvetov. Je to 100% praktický kurz. Naučíte sa robiť rôzne druhy kvetov – ruže, ranunculus, klinčeky, chryzantémy, dáhlie, slnečnice, jabloňové kvety, listy, púčiky a podobne (množstvo kvetov bude podľa Vašej šikovnosti). Každá účastníčka (samozrejme aj každý účastník) si domov odnesie vyzdobenú tortu (budeme zdobiť maketu torty), minimálne 6 ks ozdobených cupcakes a osvedčenie.

V cene je zahrnuté:

  • maketa torty spolu s podložkou, cupcakes, krémy na tortu aj cupcakes,
  • zapožičanie cukrárskych pomôcok
  • občerstvenie (káva, čaj, nealko, sladké a slané pochutiny, ovocie)

So sebou si treba priniesť dobrú náladu, zásteru a krabice na tortu a cupcakes, ktoré si odnesiete domov.

Pracuje sa v malých skupinách, školiť budem ja a budem mať jednu asistentku, ktorá nám bude pomáhať, aby som sa vedela každému venovať čo najviac individuálne.

Cena kurzu

109.- €

Cena je stanovená za 1 osobu, každá ďalšia sprevádzajúca osoba, platí plnú sumu kurzu.

Kapacita kurzu

5 miest

Počet voľných miest: 2

Kurzy prebiehajú v menších skupinách, za aktuálnych hygienických opatrení spojených s COVID19, ktoré reflektujú nariadenie vlády a hlavného hygienika SR. V prípade zhoršenia epidemiologickej situácii alebo neschopnosti sa kurzu zúčastniť (pre ochorenie, obmedzenie cestovania alebo iné dôvody spojené s COVID19)Vám ponúkneme náhradný termín kurzu.

Trvanie kurzu

9:00 – cca 16:30 hod.

Termín a miesto konania kurzu:

25.04.2021 GA­LANTA – Termín je voľný

Kapacita kurzu

**5 miest **

Obchodné podmienky

V prípade záujmu o kurz je nutné uhradiť zálohu vo výške 40.-€ do 7-mich dní od rezervácie, zvyšok sa uhrádza na mieste. Cena kurzu je stanovená za 1 osobu, každá ďalšia sprevádzajúca osoba platí plnú sumu kurzu. Po vyplnení prihlášky Vám príde potvrdzovací mail spolu s údajmi k platbe. Obchodné podmienky v zmysle § 273 zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník: Záväzná rezervácia kurzu je platná až po pripísaní úhrady na vyššie uvedený účet. Storno rezervácie nie je možné, vstupenka na kurz je prenosná. Úhradou zálohy súhlasíte s obchodnými podmienkami.
Odoslaním prihlášky súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Výrobky vyrobené na kurze nie sú určené na konzumáciu!

Prihláška na kurz

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).

Kurz zdobenia tort a cupcakes - Krémové kvety
« » Kurz zdobenia tort a cupcakes - Krémové kvety
Kurz zdobenia tort a cupcakes - Krémové kvety
zápis: 16.11.2018 | aktualizácia: 18.04.2021 | počet zobrazení: 47044

Katarína Tokovicsová - Katulienka
počet prístupov od 29.11.2018: 183254
počet prístupov dnes: 601
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie